Odsłony: 6254


BAGAŻNIKI DO PRZEWOZU NART

Do wyboru mamy: magnesy, krokodylki albo trumny… Uspokajamy! Nie chodzi o żadne tortury, a pomysły jak zmotoryzowani narciarze mogą przewozić swój sprzęt.

Czytaj więcej...
Odsłony: 5086

 

NARTY - SPRZĘT PRZED SEZONEM

Narciarze i snowboardziści już nie mogą doczekać się zimy. Zanim jednak nastąpi wymarzony moment przypięcia desek, powinniśmy się do niego przygotować. Zadbać o swoją kondycję i sprzęt.

Czytaj więcej...
Odsłony: 5607

KUPUJEMY NARTY

Najważniejsze przy nartach  to umieć na nich jeździć, ale prawda jest taka, że lepiej jest jeździć na sprzęcie dobrym, niż na  byle jakim.

Czytaj więcej...
Odsłony: 12943

 

UBIÓR NARCIARZA


Na narty w odzieży ze srebrnymi nitkami? Nie chodzi wcale o elegancję. To tylko jeden z licznych patentów wymyślony z myślą o higienie i wygodzie narciarzy.

Czytaj więcej...
Odsłony: 6178

KUPUJEMY SPRZĘT

Chcesz kupić narty? A może tylko je wypożyczyć? Wybór sprzętu jest tak duży, że wybranie tego właściwego może stanowić nie lada problem.

Czytaj więcej...
Odsłony: 8351

KUPUJEMY SNOWBOARD (DESKĘ, BUTY, WIĄZANIA)

Przychodzi początkujący snowboardzista do sklepu i... nie wie nawet o co zapytać. Zamierza kupić sprzęt, ale nie ma pojęcia jaki. Od desek dostaje oczopląsu, wiązania wszystkie wyglądają podobnie… Mamy nadzieję, że rozmowa z Michałem Wieleckim - specjalistą działu snowboardowego w firmie Salomon pomoże w decyzji, jaki sprzęt kupić.

Czytaj więcej...
Odsłony: 5472

 

KASK NA NARTY

Przymus jazdy w kaskach jest tylko we Włoszech i tylko w stosunku do dzieci do lat 14. Prawda jest jednak taka, że kask na stoku powinien mieć każdy. Niezależnie od tego, w jakim jest wieku, i jak jeździ. Na szczęście od pewnego czasu kaski stają się modne…

Czytaj więcej...
Back to top