NAJBLIŻSZE PLANY (z tych ambitniejszych) - rok 2017
Hits: 495

Trochę pomysłów na rok 2017 mam :) . Oczywiście wyjazdów z grupami, jako pilot, tu nie podaję. Mam na myśli moje prywatne, mniej lub bardziej ekstremalne wyprawy będące realizacją moich często długoletnich marzeń.

 - Wyprawa na kolejny ośmiotysięcznik - tym razem w Karakorum. Najprawdopodobniej będzie to Broad Peak, na który do tej pory weszły tylko 3 Polki. Termin: czerwiec-lipiec. Niestety czy wyprawa dojdzie do skutku, zależy głównie od fundusz (chęci są, siły też, tylko tej kasy brak :( ).

- "Laski na biegun", czyli kobieca wyprawa na Biegun Południowy  - dwumiesięczne przejście Antarktydy razem z dwiema innymi Polkami (Aśka Kozaniecka i Aśka Mostowska). No ale tu też problem finansowy :( . Jak się uda to ruszamy w listopadzie 2017 r.

- Niskobudżetowy, typowo plecakowy wypad do Surinamu i obu Gujan (Francuskiej i Brytyjskiej) - to w lutym 2017 r., w pojedynkę, w oparciu o lokalne środki lokomocji i pewnie też autostop.

- Biorę też pod uwagę pewien projekt żeglarski związany z przejściem południowego Pacyfiku, ale to już zależy od tego czy jacht w ogóle tam popłynie :).

Mój kalendarz
Hits: 28029
 
Z Helly Hansen`em na narty do USA
Hits: 400

Nagrody: co tydzień -  rzeczowe, nagroda główna - wyjazd narciarski do USA

Podziel się swoimi najpełniejszymi życia momentami! Weź udział w konkursie Helly Hansen, w którym co tydzień do wygrania są nagrody rzeczowe (kurtki, bielizna termoaktywna itp.) ale walczy się też o nagrodę główną – narciarski wyjazd do ośrodka Park City Mountain w Utah w Stanach Zjednoczonych. Wystarczy, że wejdziesz na http://hellyhansen.com/alive/feelalive i opiszesz swoją historię oraz podzielisz się zdjęciem, na którym widać moment, kiedy czułeś, że naprawdę żyjesz lub udostępnisz takie zdjęcie na Facebooku lub Instagramie z tagiem #FeelAlive. Dla zwiększenia swoich szans, historyjki powinny być napisane po angielsku (strona z konkursem też jest anglojęzyczna). Życzę szczęścia!

fot. z materiałów Helly Hansena

Back to top